اخبار پترو رهان پمپ

 

همایش دستاوردهای شرکت های دانش بنیان تحت پوشش صندوق نو آوری وشکوفایی

بازدید ریاست جمهوری و هیات همراه از دستاوردهای شرکت پترو رهان پمپ در سالن نمایشگاه اجلاس سران - اردیبهشت 96.

 22223333

1111

 


 

تکمیل ساخت پکیج پمپ آتش نشانی مطابق با استاندارد NFPA20 مربوط به شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران

nfpa20gachsaran

 


 

ساخت پمپ طبقاتی BB4 برای شرکت پتروشیمی مبین

 


 

عضویت در وندور لیست شرکت ملی نفت ایران

 Vendorlist

 


 

اخذ گواهینامه ساخت پمپ مطابق با استانداردهای API610 ، API674 ، API675 و API676 توسط شرکت پترو رهان پمپ

phocathumbiso21phocathumbso31phocathumbiso11

 


 

طراحی و ساخت پکیج پمپ دیافراگمی تزریق مواد شیمیایی مطابق با استاندارد API675 برای شرکت پترو شیمی تخت جمشید

img 1041untitled 1img 0866 1

 


 

طراحی و ساخت پمپ های دنده ای (GEAR PUMP ) مطابق با استاندارد API676

شرکت دانش بنیان پترو رهان پمپ در تابستان سال ۱۳۹۵ موفق به طراحی وساخت پمپهای دنده ای مطابق با استاندارد API 676  گردید. این دسته از پمپها قادرند تا سیالات با ویسکوزیته بالا را انتقال داده و در دبی های پایین با فشارهای بالا کارایی زیادی داشته باشند. این پمپها با الگو برداری از نمونه های خارجی طراحی و با تغییراتی در پروفایل چرخ دنده ها بهبود راندمان پیدا کرد به نحوی که نسبت به نوع خارجی آن افزایش راندمان حدود ۳ درصد داشته است.

 

gear

 


 

انعقاد قرارداد همکاری با شرکت تامکار در خصوص ساخت تجهیزات از قبیل پمپ در سایزهای بالا و استفاده از تجهیزات و امکانات اجرایی ساخت در پروژه های نفت و گاز پتروشیمی

 

 


 

حضور شرکت پترورهان پمپ در نمایشگاه نفت و گاز و پتروشیمی تهران سال 95 به عنوان تنها شرکت دانش بنیان پمپ ساز

fair 95 img 1947 1 fair 95 img 1951 fair 95 img 1962 fair 95 img 1977 fair 95 img 1954

 


 

انغقاد قرارداد همکاری با شرکت پمپ و توربین در خصوص تست های تخصصی پمپ های سانتریفیوژ

 


 

تایید شرکت پترو رهان پمپ به عنوان یکی از 20 شرکت ارزیابی شده و مورد تایید توسط کار گروه فناوری ریاست جمهوری در حوزه 10 ردیف کالا

 

 

عضویت شرکت پترورهان پمپ در وندور لیست سازندگان مورد تایید شرکت ملی نفت ایران ثبت شده در لیست کالای نفت تهران در شاخه های کلیه تیپ پمپ ها API610 و API674 

 


 

حضور شرکت پترورهان پمپ در نمایشگاه نفت و گاز و پتروشیمی سال 94
 
fair 94 img 7014 fair 94 img 7012 fair 94 img 7005 fair 94 img 7028

 


 

اخذ گواهینامه ISO 9001  توسط شرکت پترورهان پمپ در اردیبهشت ماه سال 94
 
is090012

 


 

طراحی و ساخت پمپ رفت و برگشتی استاندارد API674 سرویس نفت خام

شرکت پترو رهان پمپ که در خرداد ماه امسال پذیرش حضور در پارک علمی و فناوری شیخ بهایی اصفهان را بدست آورد , موفق به طراحی و ساخت پمپ تخصصی انتقال نفت خام با استاندارد جهانی API 674 در تابستان سال 1393 گردید . این پمپ که طراحی آن از اواخر سال 92 توسط گروه فنی و مهندسی این شرکت آغاز گردید در اواخر تابستان امسال به مرحله ساخت کامل رسید . کارفرمای این پروژه شرکت بهره برداری نفت وگاز گچساران می باشد که کارشناسان این شرکت در مورخ هفدهم شهریور ماه پس از تست عملکرد 5 ساعته این پکیج الکتروپمپ ، رای به تایید و صلاحیت این پمپ دادند . پمپهای ساخته شده در ایران بیشتر از دسته پمپهای سانتریفوژ می باشد وساخت این دسته از پمپها ( پمپهای رفت و برگشتی ) به دلیل پیچیدگی های بسیار زیاد مکانیکی به ندرت صورت می پذیرد . این دسته از پمپها بیشتر در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی جهت سرویسهای نفت خام , تری اتیلن گلایکول و برخی دیگر از مواد شیمیایی که نیاز مند دبی پایین با فشار بالا هستند می باشد . عمده این دسته از پمپها از خارج کشور با قیمتهای بسیار بالاتر نسبت به مشابه ساخته شده داخلی به ایران وارد میشود . که در صورت حمایت بخشهای مختلف دولتی و کارفرمایان می توان این تجهیز را در داخل کشور بومی سازی نمود .

7666 1

 


 

پذیرش شرکت پترو رهان پمپ در پارک علمی و فن آوری شیخ بهایی اصفهان بعنوان شرکت دانش بنیان

به گزارش روابط عمومی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان که در تاریخ  دهم خرداد ماه امسال (93) از طریق تارنما ی این مجموعه منتشر شد ، شرکت دانش بنیان پترو رهان پمپ در پارک علم و فناوری شیخ بهایی شهرک پذیرش شد .

1854

 


 

تجهیز واحد کنترل کیفی و مونتاژ

تجهیز واحد کنترل کیفی و مونتاژ که پیش بینی می شود تا انتهای سال 92 به پایان برسد.

dsc08157

 


 

انعقاد قرارداد ساخت پمپهاي رفت و برگشتي پلانجري مطابق با استاندارد API 674 با شركت بهره برداري نفت و گاز گچساران

پكيج پمپ مذكور كه سرويس انتقال crude oil ميباشد از جمله تجهييزات تخصصي بوده كه هم اكنون توانايي ساخت آن در كشور فراهم شده و  تنها تعداد انگشت شماري از شركتهاي ايراني هستند كه توانايي ساخت اين دسته از پمپها را در كشور دارند . هم اكنون نقشه ها و پروسه هاي ساخت اين پمپ به مراحل نهايي رسيده و به ياري خداوند در ماههاي آينده مراحل اجرايي و ساخت آن شروع خواهد شد . پيش بيني مي شود كل قرارداد در اوايل سال آينده تكميل و به كارفرما تحويل گردد .

 

7

6

 


 

افتتاح واحد آزمايشگاهي و تست پمپ ها در كارخانه اصفهان

اين آزمايشگاه با تجهييزات كامل كه در واحد كنترل كيفي اصفهان طراحي و ساخته شد براي پمپهاي حداكثر تا سايز خروجي 4 اينچ طراحي شده است . و شامل تستهاي هيدرواستاتيك ، عملكرد ( اندازه گيري هد و دبي ، دماي بلبرينگها ، لرزش ، اندازه گيري ميزان آمپر مصرفي الكتروموتور و تست NPSH  پمپ مي باشد . همچنين در برنامه هاي آينده قرار است تا با افزايش ظرفيت اين واحد امكان تست كليه پمپها در سايزهاي تا 20 اينچ طراحي و مهيا شود افتتاح واحد آزمايشگاهي و تست پمپ ها در كارخانه اصفهان.

5

 

 


 

دعوت از شرکت پترو رهان پمپ در همایش صادر كنندگان نفت و گاز پتروشیمی بعنوان یکی از 100 برند برتر کشور

حضور پترو رهان پمپ بعنوان یکی از 100 برند برتر سال 1391 اتحادیه صادر کنندگان فرآورده های نفت و گاز و پتروشیمی ایران که در تاریخ 05/10/91 و با حضور مدیران ارشد و مسئولین حوزه نفت و گاز و پتروشیمی صورت می پذیرد برگ زرینی است بر افتخار آفرینی تولیدکنندگان داخلی در عرصه صنعت نفت و گاز .

در همین راستا و از این پایگاه مدیریت شرکت پترو رهان پمپ  از کلیه مسئولین و مدیران فعال در این عرصه دعوت بعمل می آورد تاضمن حضور در این همایش از دستاوردها و توانایی های این مجموعه بازدید بعمل آورند.

11

 


 

ساخت پمپ های رفت و برگشتی سرویسهای TEG و MEG پالایشگاهها

ساخت پمپ های رفت و برگشتی سرویسهای مواد شیمیایی پالایشگاهی توسط مجموعه پترورهان پمپ که از سال 87 آغاز گردید در سال 91 با سرعت و ظرفیت بالاتر ادامه یافته و در همین راستا مدیریت شرکت در نظر دارد تا دامنه وسیعی از این دسته از پمپ ها را در سالهای آینده وارد مرحله تولید نماید.

10

 


 

ساخت پمپ سرویس کاستیک سودا

ساخت پمپ سرویس کاستیک سودا که تاکنون بعنوان یک محصول وارداتی همواره از منابع خارجی تامین می گردید برای اولین بار در کشور توسط این مجموعه طراحی و ساخته شد.

9

 


 

ساخت پکیج شستشوی پمپ  سیال زایلن

ساخت پکیج پمپ زایلن که سیالی خطرناک برای پوست و دستگاه تنفس  می باشد و جهت شستشوی مخازن در پالایشگاهها و برای نخستین بار و در کوتاهترین زمان ممکن توسط این شرکت ساخته و در محل سایت پالایشگاه کارفرما راه اندازی گردید برگ زرینی بر ادامه روند رو به رشد شرکت های سازنده داخلی در مسیر خودکفایی و عدم وابستگی به منابع خارجی می باشد.

8

 


 

انعقاد قرارداد ساخت پمپ گروه VS4 از جنس HASTALLOY C

پمپ مذکور که از دسته پمپهای بسیار حساس و تحت تاثیر سیال بسیار خورنده قرار دارد و نمونه اصلی آن متعلق به یک شرکت معتبر اروپایی می باشد که به دلیل تحریمهای اخیر حاضر به تامین این نمونه پمپ نگشته بود با بررسیهای بعمل آمده توسط کارشناسان شرکت پترورهان پمپ ، پیشنهاد ساخت به شرکت ملی گاز  ارسال گشت و پس از بررسی های بعمل آمده و با توجه به قیمت بهتر و رقابتی نسبت به نمونه خارجی قرارداد ساخت این پمپ منعقد گردید.

dsc07707dsc0769dsc07694

 


 

 

 

تجهیز واحد فنی و مهندسی در مجموعه اصفهان در اواخر تابستان 92

این واحد که شامل بخشهای برنامه ریزی پروژه و طراحی مهندسی تا پایان سال 92 مراحل تکمیل خود را به پایان می رساند تجهیز واحد فنی و مهندسی در مجموعه اصفهان در اواخر تابستان 92.

dsc08162___dsc08117